Praca

Oferty pracy – Praca Bochnia / Praca Damienice

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, wyślij swoje CV do naszej bazy: akokoszka@plastbud.com.pl

Firma Plastbud z siedzibą w Bochni zajmuję się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Oprócz produkcji okien i drzwi zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, wykończeniowych i chemii budowlanej.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C + E

Miejsce pracy: Bochnia – Damienice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Rozwóz towarów do klientów według ustalonego planu trasy
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego pojazdu

OCZEKUJEMY

  • posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. C+E oraz karty kierowcy
  • aktualne badania psychotechniczne,
  • dbałość o powierzony sprzęt.
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista i pozytywne usposobienie,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz terminowo wypłacane;
  • Warunki oraz czas pracy zgodny z normami i obowiązującymi przepisami
  • wolne weekendy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. 2018 poz.1000)

Informujemy, że Administratorem danych jest Firma Plastbud Sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Bochni przy ul. Poniatowskiego 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Firma PLASTBUD zajmuje się produkcją okien z PVC i aluminium od 2000 roku. W chwili obecnej jesteśmy liczącym się producentem w Polsce południowej, równocześnie eksportując nasze produkty do Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii Francji, Słowacji, Szwajcarii, Czech a nawet do Kanady.

Pracownik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Damienice

OPIS STANOWISKA

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek maszyn w podległym zakresie (mechanicznym, automatycznym lub elektrycznym),
  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy,
  • realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń.

OCZEKUJEMY

  • zamiłowanie ( elektryka , elektronika , mechanika )
  • wykształcenie kierunkowe – min. zawodowe (automatyka, mechanika, elektryka lub pokrewne),
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe zadania i wyzwania,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

OFERUJEMY

  • ciekawą oraz pełną wyzwań pracę,
  • rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku,

Pracownik Produkcji

OCZEKUJEMY

  • Doświadczenie przy produkcji stolarki okiennej ? mile widziane
  • pracowitość, dokładność, zdolności manualne
  • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w zespole, rzetelność, uczciwość, zaangażowanie

OFERUJEMY

  • umowa o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym (PN ? PT)
  • atrakcyjne wynagrodzenie ? przyjdź poznaj szczegóły
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • realne możliwości rozwoju zawodowego

Fenster und Türen für Ihr Zuhause

Aufmaß vereinbaren
Einen Termin machen
RUFEN SIE AN

+48 14 611 92 22

Poniatowskiego 12
32-700 Bochnia

Plastbud